Kontaktai

Administracija

Tel. +370 46 215572
info@bff.lt

Adresas:

UAB “Baltic Fresh Fruit”

Stariškės g. 7
Laistų km., Dovilų sen.,
Klaipėdos r.sav, LT-95366
Įmonės kodas: 301850652

Direktorius: Elegijus Jankauskas

Personalo skyrius

Justina Zubavičiūtė
personalas@bff.lt
Mob. +370 655 03395

Mažmenos skyrius

Laimonas Šiaudvytis
mazmena@bff.lt
Tel. +370 609 91167

Giedrė Burbaitė
mazmena@bff.lt
Mob. +370 671 15685

Ekspedijavimo skyrius

Arūnas Kindurys
arunas@bff.lt
Mob. +370 616 06299
Tel. +370 46 215681

Andrius Šeputis
andrius@bff.lt
Mob. +370 620 52070

Transporto skyrius

Iš ES į Lietuvą:

Artūras Malikovas
arturas@bff.lt
Mob. +370 616 40093,
Tel. +370 46 390880

LT, PL, BY ir Baltijos šalys:

Paulius Petrauskas
transport@bff.lt
Mob. +370 655 40963

Pardavimų skyrius

Pardavimų vadovas
Linas Stasytis
linas@bff.lt
Mob. +370 686 24200

BY, KZ, RU:
Elegijus Jankauskas
elegijus@bff.lt
Mob. +370 698 33103,
Tel. +370 46 215618

BY, KZ, RU:

Aivaras Kontrimas
sales@bff.lt
Mob. +370 698 79270,
Tel. +370 46 215526

LT, LV, RU

Andrius Zagorskis
sales1@bff.lt
Mob. +370 618 86578

BY KZ

Marius Pocius
Mob. +370 694 84565
sales3@bff.lt

LT, LV prekybos tinklai:

Arentas Matuolis
arentas@bff.lt
Mob. +370 655 11909

LT, LV prekybos tinklai:

Gintaras Bloznelis
gintaras@bff.lt
Mob. +370 629 34345

Pirkimų skyrius

Apelsinai, greipfruktai, citrinos, imbierai, česnakai, granatai, vynuogės, arbūzai:

Julia Šeputė
julia@bff.lt
Mob.+370 650 24901,
Tel. +370 46 390769

Mandarinai, kriaušės, obuoliai, persimonai, kaulavaisiai, bananai (assist), avokadai, kiviai:

Yuliya Boreika
julia.boreiko@bff.lt
Mob. +370 655 40978

Daržovės, laimai, kokosai:

Ramunė Mukauskienė
ramune@bff.lt
Mob. +370 684 20486

Citrusiniai vaisiai, bananai:

Elegijus Jankauskas
elegijus@bff.lt
Mob. +370 698 33103,
Tel. +370 46 215618