Kontaktai

Administracija

Tel. +370 46 215572
info@bff.lt

Adresas:

UAB “Baltic Fresh Fruit”
Stariškės g. 7
Laistų km., Dovilų sen.,
Klaipėdos r.sav, LT-95366
Įmonės kodas: 301850652

Direktorius: Elegijus Jankauskas

Personalo skyrius

Gabrielė Belozerskė
info@bff.lt
Mob. +370 626 84543

Ekspedijavimo skyrius

Arūnas Kindurys
arunas@bff.lt
Mob. +370 616 06299

Andrius Šeputis
andrius@bff.lt
Mob. +370 620 52070

Transporto skyrius

Iš EU į Lietuvą:
Paulius Petrauskas
paulius@bff.lt
Mob. +370 655 40963

LT, PL, BY ir Baltijos šalys:
Ramunė Daugelavičienė
transport@bff.lt
Mob. +370 658 26946

Informacinių technologijų skyrius

Marius Narmontas
marius@bff.lt
Mob. +370 612 63810

Artūras Malikovas
arturas@bff.lt
Mob. +370 616 40093

Pardavimų skyrius

Pardavimų vadovas:
Linas Stasytis
linas@bff.lt
Mob. +370 686 24200

BY, KZ, RU:
Elegijus Jankauskas
elegijus@bff.lt
Mob. +370 698 33103,
Tel. +370 46 215618

BY, KZ, RU:
Aivaras Kontrimas
sales@bff.lt
Mob. +370 698 79270,
Tel. +370 46 215526

LT, LV, RU:
Andrius Zagorskis
sales1@bff.lt
Mob. +370 618 86578

BY, KZ:
Marius Pocius
marius.pocius@bff.lt
Mob. +370 694 84565

LT, LV prekybos tinklai:
Arentas Matuolis
arentas@bff.lt
Mob. +370 655 11909

LT, LV prekybos tinklai:
Gintaras Bloznelis
gintaras@bff.lt
Mob. +370 629 34345

PL:
Saulius Kutulskas
saulius.kutulskas@bff.lt
Mob. +370 620 77389

Pirkimų skyrius

Apelsinai, greipfruktai, citrinos, imbierai, česnakai, vynuogės, pomelo:
Julia Šeputė
julia@bff.lt
Mob.+370 650 24901,
Tel. +370 46 390769

Mandarinai, kriaušės, obuoliai, persimonai, kaulavaisiai, bananai (assist), avokadai:
Yuliya Boreika
julia.boreiko@bff.lt
Mob. +370 655 40978

Daržovės, kokosai:
Ramunė Mukauskienė
ramune@bff.lt
Mob. +370 684 20486

Arbūzai, melionai, ananasai, granatai, kiviai, vynuogės:
Aistė Razmienė
aiste@bff.lt
Mob. +370 684 82779

Citrusiniai vaisiai, bananai:
Elegijus Jankauskas
elegijus@bff.lt
Mob. +370 698 33103,
Tel. +370 46 215618

Mangai, laimai, džiovinti vaisiai, uogos, datulės:
Neringa Stančikienė
neringa@bff.lt
Mob. +370 658 64299