Kontaktai

Administracija

Tel. +370 46 215572
info@bff.lt

Adresas:

UAB “Baltic Fresh Fruit”

Stariškės g. 7
Laistų km., Dovilų sen.,
Klaipėdos r.sav, LT-95366
Įmonės kodas: 301850652

Direktorius: Elegijus Jankauskas

Mažmenos skyrius

Laimonas Šiaudvytis
mazmena@bff.lt
Tel. +370 609 91167

Ekspedijavimo skyrius

Arūnas Kindurys
arunas@bff.lt
Mob. +370 616 06299
Tel. +370 46 215681

Andrius Šeputis
andrius@bff.lt
Mob. +370 620 52070

Transporto skyrius

Iš ES į Lietuvą:

Artūras Malikovas
arturas@bff.lt
Mob. +370 616 40093,
Tel. +370 46 390880

LT, PL, BY ir Baltijos šalys:

Paulius Petrauskas
transport@bff.lt
Mob. +370 655 40963

Pardavimų skyrius

BY, KZ, RU:

Elegijus Jankauskas
elegijus@bff.lt
Mob. +370 698 33103,
Tel. +370 46 215618

BY, KZ, RU:

Aivaras Kontrimas
sales@bff.lt
Mob. +370 698 79270,
Tel. +370 46 215526

LT, LV, RU

Andrius Zagorskis
sales1@bff.lt
Mob. +370 618 86578
Tel. +370 46 390769

LT, LV prekybos tinklai:

Arentas Matuolis
arentas@bff.lt
Mob. +370 655 11909

Pirkimų skyrius

Daržovės:
Neringa Stančikienė
neringa@bff.lt
Mob.+370 658 64299,
Tel. +370 46 433028

Vynuogės, kiviai, obuoliai, kriaušės, avokadai, laimai:

Irina Gončarova
irina@bff.lt
Mob.+37062077389,
Tel. +370 46 215682

Citrusiniai vaisiai, granatai, kaulavaisiai:

Julia Šeputė
julia@bff.lt
Mob.+370 650 24901,
Tel.+370 46 215685

Persimonai, mandarinai:

Julia Boreika
julia.boreiko@bff.lt
Mob. +370 655 40978

Citrusiniai vaisiai, bananai:

Elegijus Jankauskas
elegijus@bff.lt
Mob. +370 698 33103,
Tel. +370 46 215618

Susisiekite su mumis: